відділ продажу
рецепція
Школа персонального тренера
07.03.2019

Зовсім скоро у нашому клубі Eurogym стартує курс «Школа персонального тренера».

Саме у цей курс ми вклали найбільше практичних знань та навичок, які необхідні для висококваліфікованого тренера, підкріпивши усе це ґрунтовною теоретичною базою.

Із нами Ви матимете можливість оволодіти необхідним практичним досвідом, який однозначно допоможе знайти Вам роботу Вашої мрії!

Методологія фітнесу, практичні навички роботи з максимальним спектром обладнання та вивчення нових напрямків, особливості роботи з віковими та спеціальними групами клієнтів, основи реабілітації – 24 години максимально необхідної інформації!

Якщо ж Ви не бажаєте працювати персональним тренером, але не уявляєте свого життя без спорту – Вам також до нас! Пройшовши навчання на курсі «Школа персонального тренера» Ви зможете тренуватися самостійно, не оплачуючи індивідуального інструктора та складати собі графік занять з найбільш професійним підходом!

По завершенню курсу усі учні будуть складати випускний іспит, який може стати Вашим вступним на роботу, адже найкращих випускників ми запросимо до себе у EuroGym у команду професійних тренерів!

Навчання у рамках нашого курсу буде проводити фітнес-директор клубу EuroGym – Вадим Лоік, який має досвід роботи в сфері фітнес індустрії 7 років. Вадим є членом ФБФК (Федерація бодібілдингу та фітнесу м. Київ), а також бронзовим призером відкритого чемпіонату Чернігівської області з бодібілдингу. Серед інших досягнень: КМС (кандидат в майстри спорту) з хокею з шайбою, дворазовий срібний призер чемпіонату України з хокею з шайбою серед професіоналів, срібний призер кубка України з хокею з шайбою серед професіоналів, учасник юніорського чемпіонату світу з хокею з шайбою в складі збірної України (група Б).

Вартість курсу: 3999 грн.

Запишись
на перше тренування за 0 грн.
Введіть свої дані в форму справа і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей