відділ продажу
рецепція
Про нас
Euro Gym - з любов'ю до кожного!

Фітнес-клуб, в якому б’ються серця закоханих в здоровий спосіб життя, де прагнення досягти гармонії душі і тіла зливаються воєдино, де кожен працює над тілом, духом і прекрасним самопочуттям – це Euro Gym і ми чекаємо вас в команді захоплених життям!

 • Euro Gym - це простір для реалізації будь-яких сучасних фітнес-завдань для дітей і дорослих.
 • Euro Gym - ідеальне місце для тренувань на свіжому повітрі.
 • Euro Gym - задоволення бути красивим і здоровим без перерв і вихідних!
 • EURO
  GYM
  10 причин стати клієнтом фітнес-клубу Euro Gym:
  Професіоналізм

  Тренерський склад клубу складається з дипломованих фахівців, які регулярно підтверджують рівень кваліфікації на національних і міжнародних фітнес-конвенціях.

  Індивідуальний підхід

  Ретельна фітнес-діагностика дозволяє вибудувати максимально ефективну програму тренувань з урахуванням необхідного навантаження і можливостей відвідувачів.

  Спрямованість на результат

  Ми працюємо для того, щоб кожен клієнт проводив час з користю і бачив результат своєї праці в відображенні дзеркала.

  Фітнес-свобода вибору

  Кожен відвідувач клубу має право вибрати для себе найбільш прийнятний варіант занять і релаксу: індивідуальний тренінг, груповий фітнес, аква-зона, spa.

  Зона комфорту

  Масажний кабінет, в якому є місце лише повного релаксу. Понад 100 видів масажів для корекції фігури і загального оздоровлення організму дозволяють закріпити успіх від занять і зняти напругу після інтенсивного тренінгу.

  Клімат

  Euro Gym розташовується за межами галасливої ​​столиці, що дозволяє повністю абстрагуватися від суєти і турбот великого міста, приділивши час лише для себе і свого тіла.

  Beauty center

  Магазин, в якому зібрані кращі зразки натуральної косметики для домашнього догляду за шкірою і тілом, які кожен відвідувач клубу може придбати, отримавши детальну консультацію та кваліфіковані рекомендації.

  Творча майстерня

  Комплекс занять дозволяє розвинути в дитині різнобічну особистість, виявити його сильні творчі та спортивні якості, зміцнити імунітет, допомогти в фізичному і психоемоційному розвитку, прищепити навички комунікативного спілкування.

  Baby-aqua

  Тренування в еко-басейні для самих маленьких гостей клубу, які з раннього віку отримують порцію додаткової турботи тренера і корисних навичок розвитку.

  Безпека

  Устаткування, яким оснащений клуб, має набір обов’язкових сертифікатів якості та відповідає всім міжнародним нормам і стандартам якості і безпеки.

  Клубне життя
  /
  /
  Наші партнери
  /
  Запишись
  на перше тренування за 0 грн.
  Введіть свої дані в форму справа і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей