відділ продажу
рецепція
Тренажерний зал

Досягти ідеальної форми, позбутися від зайвих сантиметрів на талії, привести м’язи в тонус, відновити фігуру після пологів, збільшити витривалість і регулярно отримувати заряд бадьорості і позитивних емоцій – завдання, з якими Euro Gym справляється на «відмінно!». Тут працює висококваліфікований тренерський склад, який розробить для вас індивідуальну програму занять, схему харчування і стане відмінним мотиватором в боротьбі з лінню!

Йти з головою в активні тренування не варто поодинці. У фітнес-клубі Euro Gym працюють кращі з кращих тренерів, які присвятили життя і кар'єру здоров'ю.
Кардіо зона фітнес клубу Euro Gym - ідеальне місце для тих, хто прагне позбутися зайвої ваги і збільшити потенціал сили і витривалості, привести в тонус м'язи.
Тренажерний зал фітнес клубу Euro Gym - ідеальне місце для втілення в життя уявлень про ідеальне тіло. Професійні блокові тренажери - Impuls.
Зона вільних ваг – різноманіття регульованих лав, різноманітний гантельний ряд, штанги, млинці, які є головними складовими самостійного тренування
Галерея
/
Запишись
на перше тренування за 0 грн.
Введіть свої дані в форму справа і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей