SPA зона

Масаж – чудовий метод цілющого впливу на організм людини. В руках професіонала з його допомогою можна позбутися від проблем зі здоров’ям, скорегувати фігуру і привести в стан гармонії енергії нашого організму. Зробивши масаж регулярною практикою, ви відкриєте для себе якісно новий рівень життя – все в ваших руках і руках фахівців spa зони фітнес центру Euro Gym. Багаторічний досвід роботи, сертифікати, що підтверджують майстерність і навички різних масажних технік допоможуть вашому тілу «заспівати» від задоволення і подяки, ваші м’язи зможуть повністю розслабитися після інтенсивного тренінгу та відновити свій життєвий тонус.

Загальний класичний масаж
Прекрасний спосіб профілактики захворювань і запорука активної і продуктивної діяльності всього організму. Має загальнозміцнювальну дію, стимулює роботу всіх внутрішніх органів і систем організму.
Масаж спини і ШКЗ
Знімає напругу і навантаження з хребта, зміцнює м'язовий корсет, знімає стрес і м'язову напругу, отримані в результаті малорухливого способу життя і напруги в поверхневих і глибоких м'язах спини, попереку і лопаток.
Массаж ШКЗ
Масаж шийно-комірцевої зони є відмінним профілактичним методом боротьби із захворюваннями шийно-грудного відділу хребта, який страждає від застійних явищ в області шиї.
Спортивний масаж
Відновлює тіло і організм в цілому після інтенсивних фізичних навантажень і сприяє поліпшенню обміну речовин в м'язах.
Масаж ніг
Прекрасно активізує лімфатичний і венозний відтік, що перешкоджає виникненню варикозних вузлів, знімає м'язову втому і додає відчуття легкості після фізичних навантажень.
Дитячий масаж
Сприяє правильному фізичному і психологічному розвитку дитини, закладає основи здоров'я і надає лікувальну і профілактичну дію на дитячий організм.
Антицелюлітний масаж
Прекрасний спосіб боротьби з целюлітом, який спрямований на поліпшення обмінних процесів в підшкірно-жирової клітковини. Протягом усього часу застосування з організму виводиться зайва рідина, токсини, що веде до зорового зменшення обсягів тіла, значно підвищує тонус м'язів і пружність шкіри.
Антицелюлітний масаж (плюс)
Найшвидший і ефективний метод боротьби з целюлітом. Масаж володіє позитивним впливом на весь організм, виводячи зайві токсини і покращуючи обмін речовин. В ході процедури використовується розігріваючий антицелюлітний крем, який підсилює ефективність процедури.
Лімфодренажний масаж
Лімфодренажний масаж активно звільняє клітини від продуктів розпаду і покращує роботу всіх клітин в організмі людини. За рахунок прискорення потоку лімфи тканини швидше позбуваються від токсинів і поліпшуються обмінні процеси.
Медовий масаж
Основне призначення медового масажу - підвищення пружності шкіри, поліпшення місцевого кровообігу і виведення токсинів з організму. Це прекрасний спосіб посилити шкірні процеси і нормалізувати лімфоток. Крім того, медовий масаж є прекрасною профілактикою ефекту «апельсинової кірки».
Релакс масаж
Прекрасний варіант масажу, який відновлює сили, внутрішній баланс організму і очищає його від негативної енергетики, яка накопичується протягом дня. Підходить для тих, хто любить починати новий день з ясними думками.
Акустико-вібраційний масаж
Різновид масажу, який виконується за допомогою звукових вібрацій. Саме вони глибоко проникають в тіло і призводять м'язи в стан глибокого розслаблення. Комі того, акустико-вібраційний масаж допомагає зняти психологічну напругу і покращує загальне самопочуття всього організму.
Шиацу
М'який точковий масаж. Він сприяє відновленню енергетичного балансу, прекрасно знімає стрес і в окремих випадках відновлює роботу внутрішніх органів. В основі техніки шиацу лежить китайське вчення про п'ять стихіях і знання традиційної китайської медицини.
Целюліт STOP
Різновид банних процедур, в ході якої все тіло пропарюється за допомогою віників, роблячи акцент на проблемних зонах. Після глибокого пропарювання виконується антицелюлітний масаж на основі масажного масла.
Медова пропарка
Процедура проводиться з метою пропарювання всього тіла за допомогою віників і виконується в декілька заходів. Після цього виконується медовий масаж, який благотворно впливає на загальний стан шкіри і виводить з організму продукти розпаду.
Пілінг тіла
Процедура, в ході якої з поверхні шкіри видаляються відмерлі клітини епідермісу і запускається природний процес її регенерації та оновлення. Найчастіше пілінг тіла проводиться перед відпусткою для того, щоб підготувати шкіру до рівномірного загару.
Хамам «Класика»
Класичний варіант мильно-пінного масажу на основі мила. Проводиться в парній і дає відчуття легкості і релаксу.
Хамам «Екзотика»
Поєднує в собі мильно-пінний масаж класичного хамама і сучасні spa-процедури, до складу яких входять: пілінг тіла і зволожуючий масаж.
SPA програма «Насолода»
Комплекс процедур, що включає в себе хамам «Екзотика» і релаксуючий масаж усього тіла. Під час процедури тіло поповнюється життєвою силою і енергією, а шкіра стає більш пружною, гладкою і сяючою.
Пропарювання
Процедура, заснована на пропаривании віниками. Вона забезпечує глибоке прогрівання всього тіла, після чого слідують контрастні обливання. Це призводить організм у тонус, дає заряд бадьорості і активності.
Все включено
Програма для тих, хто любить грунтовний підхід до spa процедур. Складається з декількох заходів глибокого пропарювання всього тіла за допомогою віників, контрастного обливання і глибокого масажу всього тіла.
SPA програма «Медове задоволення»
Комплекс spa процедур складається з пропарювання всього тіла, що проходить в два етапи, з подальшим нанесення медової маски і розслабляючого масажу.
Корекція фігури
Масаж - це ефективний спосіб моделювання контурів тіла і усунення видимих естетичних дефектів. В руках професіоналів Euro Gym ви не тільки позбудетеся від зовнішніх недосконалостей, а й знайдете повну гармонію з собою і навколишнім світом.
Авторські масажі
Авторський масаж в SPA зоні фітнес клубу Euro Gym забезпечує приголомшливий оздоровчий ефект для всього організму. Сукупність масажних технік підбирається індивідуально для кожного клієнта і грунтується на фізичному, емоційному настрої і потреби пацієнта в певний момент.
Банні процедури
Банні процедури SPA зони Euro Gym - це комплекс ритуалів, заснованих на пропаривании і прогріванні всього тіла, в результаті чого можна домогтися видимого естетичного результату.
Дитячі масажі
Призначені для дітей і надають лікувальну і профілактичну дію на організм.
Косметика
У SPA зоні фітнес центру Euro Gym представлений широкий вибір натуральної косметики українського бренду White Mandarin, який пропонує натуральні продукти по догляду, в складі яких виключно безпечні органічні інгредієнти.
Запишись
на перше тренування за 0 грн.
Введіть свої дані в форму справа і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей