відділ продажу
рецепція
Груповий фітнес

Красиве тіло – предмет гордості, який, однак, вимагає уваги і старанної роботи над собою. Для багатьох важливим стимулом і прикладом для занять спортом є однодумці, які із задоволенням йдуть до своєї мети в команді – якщо ви в числі таких – то груповий фітнес в Euro Gym саме для вас. Просторні локації, дружня атмосфера, сучасне оснащення, кваліфіковані інструктори і позитивний настрій – запорука продуктивного тренування, відмінного самопочуття і прекрасного настрою.

Правила відвідування групових занять:

1. Рекомендується відвідувати заняття, що відповідають Вашому рівню фізичної підготовки, з метою уникнення можливих травм.
2. Запізнення більш, ніж на 10 хвилин дає право тренеру не допустити Вас до тренування через Вашої неможливості безпечно увійти в тренувальний процес.
3. Необхідно чітко слідувати і повторювати всі рухи і команди інструктора.
4. Заборонено використання мобільних телефонів в залах групового фітнесу.

5. Заборонено тренуватися в вуличному взутті.
6. Не рекомендується надмірно використовувати ароматичні косметичні засоби.
7. Адміністрація клубу залишає за собою право вносити зміни в розклад і міняти заявленого в розкладі інструктора.
8. Під час тренування заборонено виконувати будь-які дії, які можуть перешкоджати тренуванні інших.
9. Після тренування необхідно прибрати за собою весь інвентар в спеціально відведені для нього місця.
10. Бронювання на клас за попереднім записом знімається з початком тренування.

Pilates
Урок сприяє оздоровленню хребта, опрацюванні глибоких м’язів, поліпшенню психо-емоційного стану. Заняття коригує поставу. Підходить для будь-якого рівня підготовки.
Йога
Клас з використанням базових елементів програми Йоги. Перша ступінь в освоєнні перевіреної тисячоліттями практики розвитку особистості.
Stretch
Клас з використанням вправ на розтягування, розслаблення м’язів і поліпшення рухливості суглобів. Для будь-якого рівня підготовленості.
Step Dance
Танцювальне тренування з використанням степ-платформ. Поєднання базових кроків в різноманітні танцювальні комбінації. Заняття рекомендовано для середнього рівня підготовки.
Pole Dance (танець на пілоні)
різновид танцю, в якому виконувач виступає на одному (або двох) пілонах з елементами танець на пілоні) різновид танцю, в якому виконувач виступає на одному (танець на пілоні) різновид танцю, в якому виконувач виступає на одному (або двох) пілонах з елементами або двох) пілонах з елементами хореографії.-55 хв.
D.dance
це суміш елементів різних танцювальних напрямків (латина, джаз-модерн, афроджаз, стрип, pop locking, disco). Танцювальний клас розвиває почуття ритму, координацію, і витривалість. Після заняття ві отримуєте заряд чудового настрою, бадьорості і активності. 50 хв.
Mix Fight
Напрямки Змішаних Бойових Мистецтв (англ. Mixed Martial Arts, MMA), включають в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони і нападу у рукопашному бою. Основу змішаних єдиноборств складають комбінації ударів руками, ліктями, ногами та колінами.
Cycle
Кардіотренування, ефективний спосіб розщеплення жирів. Високе навантаження спрямоване на м`язи ніг, стегон, живота та спини. Емоційне наповнення нагадує справжню велогонку.
Tabata
Система коротких інтервальних тренувань з високою інтенсивністю навантаження. Підходить для високого рівня підготовки.
TRX
Це ефективні функціональні тренування з власною вагою для всього тіла. Петлі TRX дозволяють виконувати сотні функціональних вправ на розвиток сили, витривалості, гнучкості та рівноваги.
Circuit training
Це певний набір вправ ( віджимання, присідання , преc, стрибки). Виконуючи їх ви опрацьовуєте всі основні м’язи. Тобто на занятті ви виконуєте одне за іншим, і починаєте заново і так по колу.
Функціональний тренінг
унікальна тренувальна програма. Одне з найбільш енергомних занять, котре розвиває всі основні рухові якості людини. Для середнього рівня та підготовлених. Вступна частина 1-2 хв. Розминка 5-8 хв., основна частина 40-45 хв. Заминка 2-5 хв.
Body Sculpt
Силовий клас, на опрацювання основних м'язових груп. Для будь-якого рівня підготовки.
LBT
Силовий клас для тренування м’язів ніг, сідниць. Сприяє зменшенню маси тіла та зміцненню м’язів нижньої частини корпусу.
Upper Body
силове заняття, спрямоване на зміцнення м’язів корпусу з акцентом на м’язи рук. Для будь-якого рівня підготовленості. Вступна частина 1-2 хв., розминка 5-8 хв., pre-stretch 2-3 хв., основна частина: вправи спрямовані на опрацювання м’язів спини 12-15 хв., рук 10-12 хв., грудей 5-7 хв., post-stretch 3-5 хв.
Low Body
Це набір вправ для розвитку м’язів «низу» тіла. Тренування м’язів ніг і черевного преса.
BUMP
Тренування з максимальним впливом на сідничні м’язи.
ABS+Flex
Урок , спрямований на тренування м‘язів черевного преса в першій частині і розтяжка основних м’язів у другій. Для всіх рівнів підготовки.
90/60/90
Силовий клас , спрямований на тренування всіх груп м’язів з використанням різного обладнання і без нього . Для будь-якого рівня підготовки.
TBW (total body workout)
інтервальне тренування спрямоване на опрацювання усього тіла. Поєднання аеробного навантаження з силовими вправами. Вступна частина 1-2 хв., розминка 5-8 хв., pre-stretch 2-3 хв., основна частина 40-45 хв., post-stretch 3-5 хв. Для середнього рівня та підготовлених.
Perfect workout
це потужне високоінтенсивне тренування, що складається з функціональних вправ з різним обладнанням. 45 хв.
ОФП Бокс
силове заняття функціонального напрямку, для підвіщення солової витривалості, покращення координації, загальної витривалості організму та підвищення бокрерських навичок. Проводиться в тренажерному залі з використанням тренажерів, вільних вагів та функціонального обладнання. 60 хв.
Basic step
Урок аеробіки з використанням степ-платформи. Навчання основам степ-аеробіки та правильній техніці. Рекомендується для початківців.
Галерея
/
Запишись
на перше тренування за 0 грн.
Введіть свої дані в форму справа і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей