Груповий фітнес

Красиве тіло – предмет гордості, який, однак, вимагає уваги і старанної роботи над собою. Для багатьох важливим стимулом і прикладом для занять спортом є однодумці, які із задоволенням йдуть до своєї мети в команді – якщо ви в числі таких – то груповий фітнес в Euro Gym саме для вас. Просторні локації, дружня атмосфера, сучасне оснащення, кваліфіковані інструктори і позитивний настрій – запорука продуктивного тренування, відмінного самопочуття і прекрасного настрою.

Правила відвідування групових занять:

1. Рекомендується відвідувати заняття, що відповідають Вашому рівню фізичної підготовки, з метою уникнення можливих травм.
2. Запізнення більш, ніж на 10 хвилин дає право тренеру не допустити Вас до тренування через Вашої неможливості безпечно увійти в тренувальний процес.
3. Необхідно чітко слідувати і повторювати всі рухи і команди інструктора.
4. Заборонено використання мобільних телефонів в залах групового фітнесу.

5. Заборонено тренуватися в вуличному взутті.
6. Не рекомендується надмірно використовувати ароматичні косметичні засоби.
7. Адміністрація клубу залишає за собою право вносити зміни в розклад і міняти заявленого в розкладі інструктора.
8. Під час тренування заборонено виконувати будь-які дії, які можуть перешкоджати тренуванні інших.
9. Після тренування необхідно прибрати за собою весь інвентар в спеціально відведені для нього місця.
10. Бронювання на клас за попереднім записом знімається з початком тренування.

Йоготерапія
Заняття для людей різного віку (18-70 років), більш делікатне ніж йога,. Включає дихальні вправи, елементи самомасажу та релаксацію. Підходить для людей, котрі мають проблеми з опорно-руховим апаратом.
Somatic education
Сенсо-моторне навчання, ніжний, розумний і безпечний підхід до відновлення організму після сильних фізичних навантажень, хронічного болю, профілактики та зменшення наслідків різних захворювань опорно-рухового апарату. Працює для всіх видів стресу, травм і проблем с рухом.
Pilates
Урок сприяє оздоровленню хребта, опрацюванні глибоких м’язів, поліпшенню психо-емоційного стану. Заняття коригує поставу. Підходить для будь-якого рівня підготовки.
Йога
Клас з використанням базових елементів програми Йоги. Перша ступінь в освоєнні перевіреної тисячоліттями практики розвитку особистості.
Stretch
Клас з використанням вправ на розтягування, розслаблення м’язів і поліпшення рухливості суглобів. Для будь-якого рівня підготовленості.
Цигун
В перекладі з китайської означає «робота з енергією » . Ця практика складається з особливих вправ, що дозволяють привести циркуляцію життєвої енергії в організмі людини в рівновагу.
Йога для вагітних
Це заняття створює позитивне середовище для формування дитини із найменших термінів вагітності. На відміну від інших видів спорту, вона не забирає у матусі енергію, а навпаки – додає її.
Body balet
Відносно новий напрямок фітнесу, різновид танцювальної аеробіки. Більшість рухів взято з класичного балету, але спрощені і адаптовані для звичайних дівчат та жінок, які прагнуть до стрункості та граційності.
Step Dance
Танцювальне тренування з використанням степ-платформ. Поєднання базових кроків в різноманітні танцювальні комбінації. Заняття рекомендовано для середнього рівня підготовки.
Plastic Dance
Це танцювальник клас, де розкривається Ваш справжній жіночій образ. Клас спрямований на розвиток грації.Рекомендовано для будь-якого рівня підготовки.
Zumba
Танцювальна фітнес програма на основі латиноамериканських і світових ритмів, яка доступна кожному. Для будь-якого рівня підготовленості.
Bachata
Бачата – це один з видів парних танців, який включає в себе латинські та карибські танцювальні рухи і ритми, які вдало з’єднуються.
Бокс
Різновид спорту, кулачний бій у рукавичках між двома спортсменами, у якому удари завдаються лише у верхню половину тіла спереду та збоку.
Mix Fight
Напрямки Змішаних Бойових Мистецтв (англ. Mixed Martial Arts, MMA), включають в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони і нападу у рукопашному бою. Основу змішаних єдиноборств складають комбінації ударів руками, ліктями, ногами та колінами.
Taibo
Це фітнес-програма, яка об’єднує в собі елементи аеробіки, танцю та східних єдиноборств.
Cycle
Кардіотренування, ефективний спосіб розщеплення жирів. Високе навантаження спрямоване на м`язи ніг, стегон, живота та спини. Емоційне наповнення нагадує справжню велогонку.
Fitball full body
Тренування з використанням спеціального інвентарю Fitball для опрацювання всіх груп м'язів.
Tabata
Система коротких інтервальних тренувань з високою інтенсивністю навантаження. Підходить для високого рівня підготовки.
Functional and balance
Тренування на всі групи м`язів. Клас включає в себе такі направлення, як: Функціон.тренування, пілатес, йога, стрейчінг, пор-де –бра.
TRX
Це ефективні функціональні тренування з власною вагою для всього тіла. Петлі TRX дозволяють виконувати сотні функціональних вправ на розвиток сили, витривалості, гнучкості та рівноваги.
Функціональний тренінг
Комплекс вправ для опрацювання всіх груп м’язів, спалювання жирів, розвитку сили та силової витривалості. Рекомендовано для середнього та високого рівнів фізичної підготовки. 
Circuit training
Це певний набір вправ ( віджимання, присідання , преc, стрибки). Виконуючи їх ви опрацьовуєте всі основні м’язи. Тобто на занятті ви виконуєте одне за іншим, і починаєте заново і так по колу.
Thera-Band
Тренування з еспандерами ,яке направлено на укріплення м’язів всього тіла та покращення рухливості суставів.
Body Sculpt
Силовий клас, на опрацювання основних м'язових груп. Для будь-якого рівня підготовки.
LBT
Силовий клас для тренування м’язів ніг, сідниць. Сприяє зменшенню маси тіла та зміцненню м’язів нижньої частини корпусу.
Upper Body
Силовий клас аеробіки, направлений на розвиток м’язів верхньої частини тіла.
Low Body
Це набір вправ для розвитку м’язів «низу» тіла. Тренування м’язів ніг і черевного преса.
BUMP
Тренування з максимальним впливом на сідничні м’язи.
ABS+Flex
Урок , спрямований на тренування м‘язів черевного преса в першій частині і розтяжка основних м’язів у другій. Для всіх рівнів підготовки.
90/60/90
Силовий клас , спрямований на тренування всіх груп м’язів з використанням різного обладнання і без нього . Для будь-якого рівня підготовки.
Basic step
Урок аеробіки з використанням степ-платформи. Навчання основам степ-аеробіки та правильній техніці. Рекомендується для початківців.
Безкоштовна школа здорового харчування
Короткі лекції від тренерів, презентації спорт харчування, питання від слухачів.
Галерея
/
Запишись
на перше тренування за 0 грн.
Введіть свої дані в форму справа і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей