відділ продажу
рецепція
Аквазона

Водні види спорту – золото серед загальнозміцнюючих процедур. Всі види аква занять вважаються максимально ефективними, безпечними та доступними для будь-якого віку і рівня фізичної підготовки. Ваше бажання навчитися плавати або підвищити свою майстерність – закон для професійних інструкторів Euro Gym! А багаторівнева система очищення забезпечить воді кришталеву чистоту, а вам впевненість у правильності вашого вибору. У складі водного комплексу фітнес клубу два басейни: дитячий і дорослий. Вони мають у своєму розпорядженні швидким повним циклом водозамещенія і кожні 4 години вода в басейнах повністю очищається. Система протитоку дозволить присвятити себе професійної тренуванні і відчути приємну м’язову втому. А консультації професійної команди допоможуть вдосконалити свої навички та отримати бажаний результат в найкоротші терміни.

Характеристики басейнів:

Велика чаша: 10 х 6 м, глибина: 130-210 см (з системою протитоку)
Дитяча чаша: 6 х 4 м, глибина: 70 см.

Температурний режим:

Вода в дорослому басейні: 27-28 °C.
Вода в дитячому басейні: 30-33 °C.
Повітря в дорослому басейні: 28 °C.
Повітря в дитячому басейні: 30-31 °C.

Вода - природна стихія для кожної людини, ось чому плавання в басейні - це природний і комфортний процес, доступний метод розвитку та зміцнення здоров'я.
Всебічний дитячий фізичний розвиток починається там, де дитині комфортно. Аква зона фітнес клубу Euro Gym пропонує широкий спектр водних тренувань.
На шляху до досягнення ідеальної версії себе - всі засоби хороші. Аква аеробіка - відмінна альтернатива занять в тренажерному залі або доповнення до комплексного тренувального процесу.
Ефективність водних тренувань доведена багаторазово і забезпечена унікальними властивостями водного середовища. На людину діють відразу три сили.
Під час вагітності тіло жінки зазнає величезне навантаження і саме плавання є тим виходом і способом зняти напругу, яка не тільки позбавляє від фізичного дискомфорту.
Галерея
/
Запишись
на перше тренування за 0 грн.
Введіть свої дані в форму справа і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей