відділ продажу
рецепція
Розклад
Групові заняття (Обов’язково запис на групові заняття день в день за телефоном: 067 473 84 77)
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
9:00
Bump + Flex
Понеділок
9:00
Bump + Flex
Тренер: Ткачук Ю.
Upper Body+Flex
Вівторок
9:00
Upper Body+Flex
Тренер: Єфименко А.
Pilates
Середа
9:00
Pilates
Тренер: Ткачук Ю.
Fitnes Pilates
Четвер
9:00
Fitnes Pilates
Тренер: Єфименко А.
ABS+Flex
П'ятниця
9:00
ABS+Flex
Тренер: Ткачук Ю.
-
-
10:00
-
-
-
-
-
Basic Сycle
Субота
10:00
Basic Сycle
Тренер: Кудлюк Ю.
-
11:00
-
-
-
-
-
Level 1 Tabata
Субота
11:00
Level 1 Tabata
Тренер: Кудлюк Ю.
Basic Circuit training
Воскресенье
11:00
Basic Circuit training
Тренер:
16:00
-
TRX
Вівторок
16:00
TRX
Тренер: Дзядович О.
-
-
-
-
-
18:00
-
Бокс (7-14)
Вівторок
18:00
Бокс (7-14)
-
-
Бокс (7-14)
П'ятниця
18:00
Бокс (7-14)
-
-
18:45
Basic Cycle
Понеділок
18:45
Basic Cycle
Тренер: Кудлюк Ю.
TBW
Вівторок
18:45
TBW
Тренер: Єфименко А.
Iron Body
Середа
18:45
Iron Body
Тренер: Кудлюк Ю.
-
-
-
-
19:00
-
-
-
Basic Step
Четвер
19:00
Basic Step
Тренер: Єфименко А.
Basic Circuit training
П'ятниця
19:00
Basic Circuit training
Тренер:
-
-
20:00
Tabata
Понеділок
20:00
Tabata
Тренер: Кудлюк Ю.
Stretching Бокс
Вівторок
20:00
Stretching
Тренер: Єфименко А.
Вівторок
20:00
Бокс *За додаткову плату
Pilates
Середа
20:00
Pilates
Тренер: Кудлюк Ю.
Dance mix
Четвер
20:00
Dance mix
Тренер: Єфименко А.
Бокс
П'ятниця
20:00
Бокс
-
-
Группові заняття в басейні
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
9:30
-
-
Baby aqua* (0-1)
Середа
9:30
Baby aqua* (0-1)
Тренер: Ващук Є.
-
Baby aqua* (0-1)
П'ятниця
9:30
Baby aqua* (0-1)
Тренер: Ващук Є.
-
-
11:00
Baby aqua* 1-3
Понеділок
11:00
Baby aqua* 1-3
Тренер: Ващук Є.
-
-
Baby aqua* (1-3)
Четвер
11:00
Baby aqua* (1-3)
Тренер: Ващук Є.
-
-
-
13:00
-
-
-
-
-
Аква поло * (7-9)
Субота
13:00
Аква поло * (7-9)
Аква поло* (7-13)
Воскресенье
13:00
Аква поло* (7-13)
Тренер: Погиба І.
14:20
Aqua Power
Понеділок
14:20
Aqua Power
Тренер:
-
-
Aqua strongnoodles
Четвер
14:20
Aqua strongnoodles
Тренер:
-
-
-
17:00
Аква поло* 7-13
Понеділок
17:00
Аква поло* 7-13
Тренер: Соснова М.
Аква поло * 7-9
Вівторок
17:00
Аква поло * 7-9
-
Аква поло * (7-13)
Четвер
17:00
Аква поло * (7-13)
Тренер: Соснова М.
-
-
-
18:00
Aqua play* (5-6)
Понеділок
18:00
Aqua play* (5-6)
Тренер: Ващук Є.
-
Аква бульки* (3-4)
Середа
18:00
Аква бульки* (3-4)
Тренер: Погиба І.
-
Aqua play* (5-6)
П'ятниця
18:00
Aqua play* (5-6)
Тренер: Ващук Є.
Аква поло * (11-13)
Субота
18:00
Аква поло * (11-13)
-
19:00
-
-
Аква поло * (7-13)
Середа
19:00
Аква поло * (7-13)
Тренер: Погиба І.
Аква поло * (11-13)
Четвер
19:00
Аква поло * (11-13)
-
-
-
19:15
-
-
-
-
Аква бульки*
П'ятниця
19:15
Аква бульки*
Тренер: Погиба І.
-
-
20:00
-
Aqua Profi
Вівторок
20:00
Aqua Profi
Тренер:
-
-
-
-
-
Дитячі групові заняття
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
9:00
-
-
Stretching
Середа
9:00
Stretching
Тренер:
-
Stretching
П'ятниця
9:00
Stretching
Тренер:
-
-
10:00
-
Yoga kids
Вівторок
10:00
Yoga kids
Тренер:
-
Yoga kids
Четвер
10:00
Yoga kids
Тренер:
-
-
-
11:00
-
-
Творча майстерня
Середа
11:00
Творча майстерня
Тренер:
-
-
TRX
Субота
11:00
TRX
Тренер:
-
12:00
-
-
-
-
-
Творча майстерня
Субота
12:00
Творча майстерня
Тренер:
-
12:15
-
-
-
-
-
-
ОФП
Воскресенье
12:15
ОФП
Тренер:
17:15
Cycle
Понеділок
17:15
Cycle
Тренер:
-
Cycle
Середа
17:15
Cycle
Тренер:
-
-
-
-
18:00
-
Бокс
Вівторок
18:00
Бокс
Тренер:
-
-
Бокс
П'ятниця
18:00
Бокс
Тренер:
-
-
18:30
Тіп-топ
Понеділок
18:30
Тіп-топ
Тренер:
Лого-аеробіка
Вівторок
18:30
Лого-аеробіка
Тренер:
Тіп-топ
Середа
18:30
Тіп-топ
Тренер:
Лого-аеробіка
Четвер
18:30
Лого-аеробіка
Тренер:
-
-
-
Запишись
на перше тренування за 0 грн.
Введіть свої дані в форму справа і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей