Розклад
Групові заняття
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
7:30
-
Йога
Вівторок
7:30
Йога
-
-
Йога
П'ятниця
7:30
Йога
-
-
9:00
Bump+Stretching
Понеділок
9:00
Bump+Stretching
Тренер: Ткачук Юлія
-
Pilates
Середа
9:00
Pilates
Тренер: Ткачук Юлія
Power+Stretch
Четвер
9:00
Power+Stretch
ABS + Stretch
П'ятниця
9:00
ABS + Stretch
Тренер: Ткачук Юлія
-
-
10:00
-
Pole Dance
Вівторок
10:00
Pole Dance
Basic Step
Середа
10:00
Basic Step
Тренер: Ткачук Юлія
Plastik Dance
Четвер
10:00
Plastik Dance
-
-
-
10:15
-
-
-
-
-
Basic Cycle
Субота
10:15
Basic Cycle
Тренер: Даниш Олег
-
11:00
-
Kangoo Jumps
Вівторок
11:00
Kangoo Jumps
-
-
-
Kangoo Jumps
Субота
11:00
Kangoo Jumps
-
12:00
-
-
-
-
Cycle
П'ятниця
12:00
Cycle
Тренер: Боркін Ігор
-
-
13:00
Body Scupt (bodybar)
Понеділок
13:00
Body Scupt (bodybar)
Тренер: Ткачук Юлія
Cycle
Вівторок
13:00
Cycle
Тренер: Даниш Олег
Tabata
Середа
13:00
Tabata
Тренер: Ткачук Юлія
-
90/60/90
П'ятниця
13:00
90/60/90
Тренер: Кудлюк Юлія
-
-
14:00
-
-
-
-
Pilates
П'ятниця
14:00
Pilates
Тренер: Кудлюк Юлія
-
-
14:30
Somatic education
Понеділок
14:30
Somatic education
-
-
-
-
-
-
18:00
Step Dance
Понеділок
18:00
Step Dance
Тренер: Ткачук Юлія
UpperBody
Вівторок
18:00
UpperBody
Тренер: Кудлюк Юлія
TRX
Середа
18:00
TRX
Тренер: Боркін Ігор
Thera-Band(з еспандерами)
Четвер
18:00
Thera-Band(з еспандерами)
Тренер: Кудлюк Юлія
Circuit Training
П'ятниця
18:00
Circuit Training
-
-
19:00
Fitball full body Pole Dance
Понеділок
19:00
Fitball full body*Безкоштовні
Тренер: Кудлюк Юлія
Понеділок
19:00
Pole Dance*За додаткову плату
Low Body (bodybar)
Вівторок
19:00
Low Body (bodybar)
Тренер: Кудлюк Юлія
Pole Dance
Середа
19:00
Pole Dance
Interval Cycle Функц. Тренінг
Четвер
19:00
Interval Cycle*Безкоштовні
Тренер: Даниш Олег
Четвер
19:00
Функц. Тренінг*Безкоштовні
Тренер: Кудлюк Юлія
Plastik Dance
П'ятниця
19:00
Plastik Dance
-
-
20:00
MixFight Body balet
Понеділок
20:00
MixFight*За додаткову плату
Понеділок
20:00
Body balet*Безкоштовні
ABS +Stretch Basic Cycle
Вівторок
20:00
ABS +Stretch
Тренер: Кудлюк Юлія
Вівторок
20:00
Basic Cycle
Тренер: Даниш Олег
MixFight Body balet
Середа
20:00
MixFight*За додаткову плату
Середа
20:00
Body balet*Безкоштовні
Somatic education
Четвер
20:00
Somatic education
-
-
-
21:00
Relax Yoga
Понеділок
21:00
Relax Yoga
-
Йога Zumba
Середа
21:00
Йога*Безкоштовні
Середа
21:00
Zumba*За додаткову плату
-
-
-
-
Группові заняття в басейні
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
9:20
-
-
-
-
-
-
Aqua Free Style
Воскресенье
9:20
Aqua Free Style
Тренер:
9:30
-
-
Baby aqua 0-1
Середа
9:30
Baby aqua 0-1
-
Baby aqua 0-1
П'ятниця
9:30
Baby aqua 0-1
Тренер:
-
-
10:00
-
-
Baby aqua 1-3
Середа
10:00
Baby aqua 1-3
-
Baby aqua 1-3
П'ятниця
10:00
Baby aqua 1-3
-
Аква-бульки 3-4
Воскресенье
10:00
Аква-бульки 3-4
Тренер: Манзій Ігор
10:30
-
-
Baby aqua 0-1
Середа
10:30
Baby aqua 0-1
Тренер:
-
Baby aqua 0-1
П'ятниця
10:30
Baby aqua 0-1
-
-
11:00
-
-
-
-
-
-
11.00 -15.00 дитячі змагання по плаванню
Воскресенье
11:00
11.00 -15.00 дитячі змагання по плаванню
Тренер:
13:00
-
-
-
-
-
Aqua polo 7-9
Субота
13:00
Aqua polo 7-9
-
14:20
-
-
Aqua Ноги + Прес
Середа
14:20
Aqua Ноги + Прес
Aqua strong
Четвер
14:20
Aqua strong
Тренер: Манзій Ігор
-
-
-
14:30
Aqua прес
Понеділок
14:30
Aqua прес
-
-
-
-
-
-
16:00
-
-
-
Aqua бульки 3-4
Четвер
16:00
Aqua бульки 3-4
Тренер: Манзій Ігор
-
-
-
17:00
Aqua polo 7-13
Понеділок
17:00
Aqua polo 7-13
Aqua polo 7-9
Вівторок
17:00
Aqua polo 7-9
-
Aqua polo 7-13
Четвер
17:00
Aqua polo 7-13
-
-
-
18:00
-
-
-
Aqua polo 10-13
Четвер
18:00
Aqua polo 10-13
Aqua play 5-6
П'ятниця
18:00
Aqua play 5-6
Aqua polo 10-13
Субота
18:00
Aqua polo 10-13
-
18:15
Aqua play 5-6
Понеділок
18:15
Aqua play 5-6
-
-
-
-
-
-
19:00
-
Aqua Noodles + Гантелі
Вівторок
19:00
Aqua Noodles + Гантелі
-
-
-
-
-
Дитячі групові заняття
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
11:00
Фіксики (3-6)
Понеділок
11:00
Фіксики (3-6)
Тренер:
-
Акторська майстерність (3-6)
Середа
11:00
Акторська майстерність (3-6)
Тренер:
"Веселе тісто" (3-6)
Четвер
11:00
"Веселе тісто" (3-6)
Тренер:
Яскраві фарби (3-6)
П'ятниця
11:00
Яскраві фарби (3-6)
Тренер:
Speak English (3-6)
Субота
11:00
Speak English (3-6)
Тренер:
-
12:00
-
-
-
-
-
Finger drawing (3-6)
Субота
12:00
Finger drawing (3-6)
Тренер:
-
13:00
-
-
-
-
-
Бойові мистецтва 7-13
Субота
13:00
Бойові мистецтва 7-13
Тренер:
-
14:00
-
-
-
-
-
Яскраві фарби (7-13)
Субота
14:00
Яскраві фарби (7-13)
Тренер:
Cycle + skippi (7-13)
Воскресенье
14:00
Cycle + skippi (7-13)
Тренер:
15:00
-
-
-
-
-
Strong body (7-13)
Субота
15:00
Strong body (7-13)
Тренер:
-
17:00
-
-
-
-
"Веселе тісто" (3-6)
П'ятниця
17:00
"Веселе тісто" (3-6)
Тренер:
-
-
17:30
ABCDance * (5-8)
Понеділок
17:30
ABCDance * (5-8)
Тренер:
-
-
-
-
-
-
18:00
Emotional ballet (2,5-4) Фіксики (3-6)
Понеділок
18:00
Emotional ballet (2,5-4)*Заняття за додаткову плату та секції
Тренер:
Понеділок
18:00
Фіксики (3-6)*Звичайні заняття
Тренер:
Бойові мистецтва (7-13)
Вівторок
18:00
Бойові мистецтва (7-13)
Тренер:
Emotional ballet (2,5-4) ABCDance(5-8)
Середа
18:00
Emotional ballet (2,5-4)*Заняття за додаткову плату та секції
Тренер:
Середа
18:00
ABCDance(5-8)*Заняття за додаткову плату та секції
Тренер:
Бойові мистецтва 7-13
Четвер
18:00
Бойові мистецтва 7-13
Тренер:
Паперопластика (7-13)
П'ятниця
18:00
Паперопластика (7-13)
Тренер:
-
-
19:00
Junior dance (9-13)
Понеділок
19:00
Junior dance (9-13)
Тренер:
ТІР-ТОР (3-6)
Вівторок
19:00
ТІР-ТОР (3-6)
Тренер:
Junior dance (9-13)
Середа
19:00
Junior dance (9-13)
Тренер:
Перші начерки (7-13)
Четвер
19:00
Перші начерки (7-13)
Тренер:
Акторська майстерність (3-6)
П'ятниця
19:00
Акторська майстерність (3-6)
Тренер:
-
-
Запишись
на перше тренування за 0 грн.
Введіть свої дані в форму справа і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей