відділ продажу
рецепція
Расписание
Групповые занятия (Обязательна запись на групповые занятия день в день по телефону: 067 473 84 77)
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
08:00
-
Animal YOGA
Вівторок
08:00
Animal YOGA
Тренер: Ирина
-
Animal YOGA
Четвер
08:00
Animal YOGA
Тренер: Ирина
-
-
-
09:00
Low body
Понеділок
09:00
Low body
Тренер: Юля
MФР+STR
Вівторок
09:00
MФР+STR
Тренер: Юля
Pilates
Середа
09:00
Pilates
Тренер: Юля
Upper body+Flex
Четвер
09:00
Upper body+Flex
Тренер: Лена
ABS+Flex
П'ятниця
09:00
ABS+Flex
Тренер: Юля
-
-
10:00
МФР
Понеділок
10:00
МФР
Тренер: Юля
-
-
-
-
-
-
11:00
-
-
-
-
-
Tabata
Субота
11:00
Tabata
Тренер: Ирина
Basic circuit training
Воскресенье
11:00
Basic circuit training
Тренер: Константин
19:00
Basic step
Понеділок
19:00
Basic step
Тренер: Алина
Body sculpt
Вівторок
19:00
Body sculpt
Тренер: Лена
Interval TRX
Середа
19:00
Interval TRX
Тренер: Ирина
Body sculpt
Четвер
19:00
Body sculpt
Тренер: Лена
Basic circuit training
П'ятниця
19:00
Basic circuit training
Тренер: Костянтин
-
-
20:00
Dance mix
Понеділок
20:00
Dance mix
Тренер: Алина
ABS+Stretch
Вівторок
20:00
ABS+Stretch
Тренер: Лена
Basic Cycle
Середа
20:00
Basic Cycle
Тренер: Ирина
Power Stretch
Четвер
20:00
Power Stretch
Тренер: Лена
-
-
-
20:45
-
-
Animal YOGA
Середа
20:45
Animal YOGA
Тренер: Ирина
-
-
-
-
Групповые занятия в бассейне
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
09:20
-
-
-
-
-
Aqua strongnoodles
Субота
09:20
Aqua strongnoodles
Тренер:
-
10:00
Baby aqua 0-3*
Понеділок
10:00
Baby aqua 0-3*
Тренер: Ващук Е.
-
-
Baby aqua*0-3
Четвер
10:00
Baby aqua*0-3
Тренер: Ващук Е.
-
-
-
13:00
-
-
-
-
-
Aqua polo 7-9
Субота
13:00
Aqua polo 7-9
Тренер: Алексей
-
14:20
-
-
-
14.20 Aqua strongnoodles
Четвер
14:20
14.20 Aqua strongnoodles
Тренер:
-
-
-
17:00
-
Aqua polo 7-9
Вівторок
17:00
Aqua polo 7-9
Тренер: Алексей
-
-
-
-
-
18:00
Aqua play (5-6)*
Понеділок
18:00
Aqua play (5-6)*
Тренер: Ващук Е.
-
Aqua bubble* 3-4*
Середа
18:00
Aqua bubble* 3-4*
Тренер: Погиба И.
Aqua polo 7-13
Четвер
18:00
Aqua polo 7-13
Тренер: Дарья
Aqua play 5-6
П'ятниця
18:00
Aqua play 5-6
Тренер: Евген
-
-
19:00
Aqua Polo 7-13
Понеділок
19:00
Aqua Polo 7-13
Тренер: Дарья
Aqua polo 11-13
Вівторок
19:00
Aqua polo 11-13
Тренер: Алексей
Aqua Polo 7-13
Середа
19:00
Aqua Polo 7-13
Тренер: Погиба И.
Aqua polo 11-13
Четвер
19:00
Aqua polo 11-13
-
-
-
19:15
-
-
-
-
Aqua bubble 3-4
П'ятниця
19:15
Aqua bubble 3-4
Тренер: Ирина
-
-
20:00
-
Aqua profi
Вівторок
20:00
Aqua profi
Тренер:
-
-
Aqua Polo 7-13
П'ятниця
20:00
Aqua Polo 7-13
Тренер: Ирина
-
-
Детские групповые занятия
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
10:00
-
Cycle (7-13)
Вівторок
10:00
Cycle (7-13)
Тренер:
-
-
-
-
Cycle (7-13)
Воскресенье
10:00
Cycle (7-13)
Тренер:
11:00
-
-
-
Всезнайка (3-6)
Четвер
11:00
Всезнайка (3-6)
Тренер:
-
-
Всезнайка (3-6)
Воскресенье
11:00
Всезнайка (3-6)
Тренер:
12:00
-
-
-
-
-
Творческая мастерская (3-6)
Субота
12:00
Творческая мастерская (3-6)
Тренер:
-
18:00
Aerobic dance (7-13)
Понеділок
18:00
Aerobic dance (7-13)
Тренер:
Творческая мастерская ( 3-6)
Вівторок
18:00
Творческая мастерская ( 3-6)
Тренер:
Aerobic dance (7-13)
Середа
18:00
Aerobic dance (7-13)
Тренер:
Творческая мастерская ( 3-6)
Четвер
18:00
Творческая мастерская ( 3-6)
Тренер:
-
-
-
19:00
-
Тип-Топ (3-6)
Вівторок
19:00
Тип-Топ (3-6)
Тренер:
-
Творческая мастерская ( 3-6)
Четвер
19:00
Творческая мастерская ( 3-6)
Тренер:
-
-
-
Запишись
на перше тренування за 0 грн.
Введіть свої дані в форму справа і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей