Режим роботи

Понеділок - П'ятниця з 7:00 до 22:30

Субота - Неділя з 9:00 до 21:00

розклад занять
096 966 00 99 (відділ продаж)
067 473 84 77 (рецепція)

Києво-Святошинський район

с. Крюківщина, вул. Жулянська 1а

подивитися на карті

Будь-який спортсмен, що досяг певних результатів, підтвердить, що максимально ефективне тренування — це тренування з персональним тренером.

 

Вибираючи для себе тренажерний зал в якості плідного зайняття спортом, найважливіше — це мотивація і результат, а найголовніший і ефективніший мотиватор в цій справі — звичайно ж, тренер. Він не дасть спуску на півдорозі і використовуючи персональний тренінг, вичавить все, що можна і не можна, Ваше індивідуальне тренування стане максимально безпечним для здоров’я, буде складений і розпланований індивідуальний графік для Вас, а тренування виявляться ще продуктивнішими і кваліфікованими, а головне — правильними у виконанні.

Можливо, Ви не погодитеся з цим твердженням і скажете, що цілком можна і самому, знаючи декілька дієвих і  корисних методів тренінгу,  досягти відмінних результатів, не прибігаючи до допомоги тренера.

Проте, ця досить поширена помилка. Для кожного тренування потрібний системний підхід, постійне спостереження за методикою тренувань і правильністю їх виконання,  спеціально підібране живлення,  вживання корисних мінералів, речовин, а так само об’єктивна оцінка своїх досягнень і невдач. Без порад досвідченого професіонала, звичайно ж, самостійно скласти таку програму не лише виявиться складним, але і можна нанести істотної шкоди  для Вашого здоров’я.

Персональний тренер допоможе Вам в:

 

  • Рекомендаціях по правильному харчуванню;
  • Складанні індивідуальної дієти;
  • Створенні персональної програми тренувань;
  • Виконанні безпечної техніки зайняття;
  • Виборі навантаження, враховуючи усі особливості Вашого організму.

При цьому, вся увага персонального тренера впродовж усього тренування сфокусована тільки на Вас, тренер покаже, як правильно виконувати  вправу, дотримуючись  дихання і певного  положення тіла, а також допоможе скласти правильний режим дня і живлення з метою досягнення необхідних результатів впродовж мінімального терміну. Ваше зайняття буде підібрано персонально для Вас з урахуванням особистих побажань, фізичної  підготовки і можливостей.

НАШІ ФОТОАЛЬБОМИ