Режим роботи

Понеділок - П'ятниця з 7:00 до 22:30

Субота - Неділя з 9:00 до 21:00

розклад занять
096 966 00 99 (відділ продаж)
067 473 84 77 (рецепція)

Києво-Святошинський район

с. Крюківщина, вул. Жулянська 1а

подивитися на карті
ГРУПОВІ ПРОГРАМИ ПРЕДСТАВЛЕНІ КЛАСАМИ:

 

Бокс — різновид спорту, кулачний бій у рукавичках між двома спортсменами, у якому удари завдаються лише у верхню половину тіла спереду та збоку. 55 хв.
Функціональний тренінг — Комплекс вправ для опрацювання всіх груп м’язів, спалювання жирів, розвитку сили та силової витривалості. Рекомендовано для середнього та високого рівнів фізичної підготовки. 55 хв.
Bachata — це один з видів парних танців, який включає в себе латинські та карибські танцювальні рухи і ритми, які вдало з’єднуються. 55 хв. 
Taibo — це фітнес-програма, яка об’єднуєв собі елементи аеробіки, танцю та східних єдиноборств. 55 хв.
Upper Body — силовий клас аеробіки, направлений на розвиток м’язів верхньої частини тіла. 45 хв.
Low Body — це набір вправ для розвитку м’язів «Нижньої частини тіла» тіла. Тренування м’язів ніг і черевного преса. 45 хв.
UBT — силове тренування, спрямоване на зміцнення м’язів рук, спини, грудей, черевного преса. 35 хв.
Tabs — тренування м’язів черевного преса та спини. Заняття підходить для будь-якого рівня підготовленності. 30 хв.
LBT — силовий клас для тренування м’язів ніг, сідниць. Сприяє зменшенню маси тіла та зміцненню м’язів нижньої частини корпусу. 35 хв.
Yoga — Клас з використанням базових елементів програми Йоги. Перша ступінь в освоєнні перевіреної тисячоліттями практики розвитку особистості. 45 хв.
STEP АЭРОБІКА Basic step – Урок аеробіки з використанням степ-платформи. Навчання основам степ-аеробіки та правильній техніці. Рекомендується для початківців. 55 хв.
ТАНЦЮВАЛЬНІ КЛАСИ Zumba – Танцювальна фітнес-програма на основі латиноамериканських і світових ритмів, яка доступна кожному. Для будь-якого рівня підготовки 55 хв.
ІНТЕРВАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ TBW – Total Body Workout – Чергування аеробних і силових інтервалів. Для середнього та просунутого рівня. Тривалість – 55 хв.
АВТОРСЬКА СТУДІЯ TRX* – це ефективні функціональні тренування з власною вагою для всього тіла. Петлі TRX дозволяють виконувати сотні функціональних вправ на розвиток сили, витривалості, гнучкості та рівноваги.
АВТОРСЬКА СТУДІЯ  Cycle* – кардіотренування, ефективний спосіб розщеплення жирів. Високе навантаження, спрямоване на м`язи ніг, стегон, живота та спини. Емоційне наповнення нагадує справжню велогонку.
СИЛОВЕ ТРЕНУВАННЯ Body Sculpt – силовий клас, направленний на опрацювання основних м’язових груп. Для будь-якого рівня підготовки 55 хвилин.
СИЛОВЕ ТРЕНУВАННЯ ABT (abdominal, bums and thighs) силовий клас для тренування м’язів ніг, сідниць і черевного преса. Обладнання – бодібари, гантелі. Рекомендується для всіх рівнів підготовки 55 хв.
СИЛОВЕ ТРЕНУВАННЯ ABS (abdominals) — силовий клас для тренування м’язів черевного преса. Рекомендується для будь-якого рівня підготовки 30 хв.
ПРОГРАМА «РОЗУМНЕ ТІЛО»Yoga-Клас  з використанням базових елементів програми Йоги. Перший ступінь в освоєнні перевіреної тисячоліттями практики розвитку особистості. Тривалість заняття 45 хв.
ПРОГРАМА Stretch – клас з використанням вправ на розтягування, розслаблення м’язів і поліпшення рухливості суглобів. Для будь-якого рівня підготовки 30 хв.ПРОГРАМА
Pilates –урок сприяє оздоровленню хребта, опрацюванню глибоких м’язів, поліпшенню психо-емоційного стану. Заняття коригує поставу. Підходить для будь-якого рівня підготовки 45 хв.