Режим роботи

Понеділок - П'ятниця з 7:00 до 22:30

Субота - Неділя з 9:00 до 21:00

розклад занять
096 966 00 99 (відділ продаж)
067 473 84 77 (рецепція)

Києво-Святошинський район

с. Крюківщина, вул. Жулянська 1а

подивитися на карті
Дитячий клуб — це здоров’я та розвиток.

 

Створюючи EURO GYM, ми з самого початку прагнули зробити наш клуб місцем, в якому фітнесом зможуть займатися не лише дорослі, а й діти. Дитячих фітнес включає спеціально підібраний комплекс програм, які охоплюють усі вікові аспекти розвитку дітей. Наш фітнес для дітей – це рухливі, розвиваючі, навчальні та ігрові заняття. Також ми пропонуємо уроки у басейні і дитячому фітнес-клубі, веселі змагання, цікаві заходи, святкування дня народження.

Дитячий клуб EURO GYM – свята в колі друзів!

В дитячому клубі EURO GYM є всі умови для тренувань. Заняття проводяться в просторих залах та басейні, оснащеному багаторівневою системою очищенням води. Тренерський склад спортивного клубу – це дипломовані викладачі, за плечима яких багаторічний педагогічний досвід.

Для найменших членів клубу EURO GYM всі заняття проводяться в ігровій, захоплюючій формі. У центрі уваги тренерів– гармонійний розвиток фізичних здібностей дитини, почуття ритму, пам’яті і навіть вимови. Такі тренування дозволяють  називати  дитячий  клуб не тільки спортивним, але й розвиваючим.

ДИТЯЧІ СПОРТИВНІ СЕКЦІЇ В EUROGYM

 

ЄДИНОБОРСТВА – це секції боксу, кікбоксингу, тайського боксу (muaythai), карате-кобудо і ММА (змішані єдиноборства).
Також для дітей проводяться тренування з самбо і капоеро. В клубі єдиноборств EUROGYM дітям допоможуть оволодіти всіма прийомами, технікою і здобути бійцівські якості.   Клуб єдиноборств EURO GYM оснащений професійним боксерським обладнанням: просторим рингом, мішками, настінними подушками, грушами. У нас є весь необхідний інвентар для результативних занять бойовими мистецтвами та індивідуального тренування.
 
ГІМНАСТИКА (4-6 років) – це захоплюючий урок для тих, хто хоче вирости сильним і здоровим. Гімнастика – це вид спорту, який найбільш повно впливає на організм дитини. Урок, спрямований на розвиток м’язового і вестибулярного апарату, поліпшення координації рухів і гнучкості. Тривалість заняття 45 хв.

 

ДИТЯЧИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КЛУБ В EURO GYM

 

Танцювальний клуб – це різноманітність стилів і напрямків, яскраві емоції і самовираження! Танцювальний клуб EURO GYM запрошує на свої заняття дітей у віці від 3-х до 16 років. Якщо Ви ще не визначилися якими танцями хотіла б займатися Ваш дитина, приходьте в танцювальний клуб EURO GYM, наші експерти проведуть урок-консультацію, на якому дадуть цінні рекомендації щодо подальших занять Вашої дитини, враховуючи індивідуальні здібності та побажання.

 

KIDS Dance (3-6 років). На уроці дитина навчиться основним танцювальним рухам, координуванню рухів рук і ніг, зможе рухатися в такт музиці, ставати в коло, танцювати в парі. В процесі занять діти розучать веселі танці та отримають радість від руху. Тривалість заняття 45 хв.

 

SPORT Dance (4-6 років) – захоплюючий і багатофункціональний урок, який поєднує в собі класичні основи хореографії та елементи гімнастики. Пластичність, ритм, і краса рухів, усіма цими навичками опанує Ваш малюк! Тривалість заняття 45 хв.

 

CONTEMPORARY Dance (6-9 років) – сучасний вид мистецтва, ключовою характеристикою якого є симбіоз двох напрямків класики і авангарду, професійної техніки і свободи самовираження. Танець, грація, легкість і вільний політ. На уроці діти навчаться слухати своє тіло і красиво рухатися.

 

FREESTYLE (9-16 років). Модні танці, хітові тенденції, актуальні течії. Наші заняття навчать дітлахів красиво рухатися і танцювати, допоможуть почувати себе впевненіше і подарують море задоволення. Тривалість 50 хв.

 

ФІТНЕС ДЛЯ ТІНЕЙДЖЕРІВ

 

STRONG & STRETCH – Урок високої інтенсивності для підготовлених дітей та юніорів. Мета заняття – комплексний розвиток основних м’язових груп, загальний фізичний розвиток і силове навантаження з використанням гімнастичних вправ. Друга частина уроку складається з вправ спрямованих на поліпшення рухливості суглобів, еластичності м’язів. Тривалість заняття 50 хв.

 

CROSS`O`WORK – Унікальна програма в якій гра перетинається з серйозним навантаженням, силова робота змінюється розвагою. Спеціальний силовий клас, побудований на принципах кругового тренування, розвиває не тільки силу м’язів, а й загальну працездатність. Тривалість заняття 50 хв.

 

ПЕРЕГОНИ ПО ГОРИЗОНТАЛІ – Урок високої інтенсивності, що імітує перегони по вело треку! На даному уроці не доведеться нудьгувати ні хвилини: підйоми, спуски, уповільнення і знову – перегони! Урок спрямований на розвиток дихальної та серцево-судинної систем. Підходить для дітей та підлітків вище 150 см. Тривалість заняття 45 хв.
 
ТІНЕЙДЖЕР ФІТ – тренування в тренажерному залі для підлітків від 9 до 16 років в форматі міні-груп з 4-х чоловік. В програму включено комплекс кругових вправ, спрямований на зміцнення основних м’язових груп. Технологія роботи з підлітками забезпечує коректну біомеханіку і безпеку занять. Заняття проводяться під чуйним керівництвом інструктора тренажерного залу. Урок проходить під керівництвом тренера, тривалість заняття 45-50 хв.

РОЗВИВАЮЧІ ПРОГРАМИ

 

В ГОСТЯХ У КАЗКИ – це урок, де світ казки і гімнастичні вправи перетинаються. Ігрові моменти уроку допомагають дитині позбутися скованості, а нескладні вправи сприяють фізичному розвитку. Тривалість програми 45 хв.
 
ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ – урок, на якому дітлахи за допомогою кольорового паперу і картону, клею, бісеру, блискіток, пластиліну і багатьох інших матеріалів зможуть створювати цікаві та оригінальні вироби, які будуть викликати радість у їхніх маленьких творців і гордість батьків. Тривалість програми 50 хв.

 

ЮНИЙ ХУДОЖНИК – ми пропонуємо серію уроків малювання з дітьми дошкільного віку. Наші уроки допоможуть навчитися малювати. Дитина освоїть основні прийоми і техніки малюнка. Малюк зможе експериментувати і дати волю фантазії. Уроки готують руку малюка до письма. Тривалість програми 40- 50 хв.

 

ЮНИЙ АКТОР — програма наших занять – це постійна практика. Розминки перед заняттями у вигляді імпровізаційних ігор, вправи з акторської майстерності і всебічний розвиток дитячих талантів і здібностей. Тривалість програми 40-50 хв.

АКВА ПРОГРАМИ

 

МАМА + Я (плавання для самих маленьких)Ми навчимо Ваших малюків плавати з самого раннього віку! Водне середовище позитивно впливає на організм дитини. Покращує кровообіг, зміцнює нервову систему, розвиває дихання та удосконалює навички і рефлекси. Систематичні заняття у воді викликають у дітей позитивні емоції, сприяють зміцненню серцево-судинної і дихальної систем, а також опорно-рухового апарату, сприяють ранньому розвитку, стимулюють обмінні процеси. Міцніше стає сон, поліпшується апетит, підвищується загальний тонус організму. Удосконалюється рух, збільшується витривалість. Починати заняття плаванням найкраще з 2 – 3 місяців. Заняття проходять разом з мамою, тому малюкам комфортно та безпечно. Тривалість заняття 20- 30 хв.

 

Плавання для дітей

 

AQUA play (3-5 років) – ігровий урок з плавання. У занятті використовуються вправи, спрямовані на ознайомлення з водою і навчання правильному диханню, подолання страху перед водою. Урок проводиться з використанням додаткового обладнання. Тренування проходить в маленькому басейні, де постійно підтримується температура 31-33 градусів. Тривалість тренування – 30 хвилин.
 
AQUA polo (6-9 років) – заняття, з навчання спортивним стилям плавання. На зайнятті  використовуються вправи для розучування і вдосконалення техніки плавання, використовується спеціальне обладнання, ігровий метод навчання. Тривалість тренування – 45 хвилин.
 
AQUA polo (10-13 років) – тренування підвищенної інтенсивності, яке сприяє розвитку витривалості, швидкісних якостей юних спортсменів. Окрема увага приділяється техніці плавання. Тривалість тренування – 45 хвилин.
 

НАШІ ФОТОАЛЬБОМИ