Режим роботи

Понеділок - П'ятниця з 7:00 до 22:30

Субота - Неділя з 9:00 до 21:00

розклад занять
096 966 00 99 (відділ продаж)
067 473 84 77 (рецепція)

Києво-Святошинський район

с. Крюківщина, вул. Жулянська 1а

подивитися на карті
Натуральна косметика «White Mandarin» - твоя краса і здоров’я

Бренд White Mandarin «Білий Мандарин» був заснований українською компанією Choice, яка в 2011 зайняла 1 місце в категорії «Кращий вітчизняний продукт». За останні 4 роки, наша косметика встигла зайняти лідируючі позиції на ринку України. Основною причиною такого успіху є те, що компанія не просто заявляє, що косметика є натуральною, а дійсно виробляє якісну, безпечну органічну косметику.

Не помиліться у виборі косметики!

На сьогоднішній день існує величезний асортимент косметики з усіма можливими приставками: bio, eko і тд. Але що ж криється за гарною обгорткою? В дійсності натуральних інгредієнтів може бути всього 1-2% від загальної кількості. І цього достатньо, щоб косметика вважалась натуральною. Перед тим, як розпочати виробництво косметики «White Mandarin» («Білий Мандарин») отримав сертифікат «ECOCERT» («ЕКОСЕРТ»). ECOCERT є одним з перших незалежних органів по сертифікації, який розробив основні стандарти для органічної і натуральної косметики. Для отримання цього сертифікату продукція повинна складатися, як МІНІМУМ, на 95 відсотків із натуральних компонентів. Тепер ми розуміємо, чому так мало дійсно натуральної косметики і в чому різниця.

В чому перевага натуральної косметики?

 • Натуральна косметика безпечна для Вашого здоров’я.

  Багато хто вже зіштовхувався з алергічними реакціями після використання косметики, яка Вам не підходить. Коли косметика повністю натуральна для її створення використовують лише природні інгредієнти, які не завдають негативного ефекту на Ваш організм.

 • Натуральна косметика підходить для всіх.

  Оскільки натуральна косметика має природну основу, яка є повністю безпечною, нею можуть користуватися абсолютно всі!

 • Натуральна косметика є більш ефективною, ніж звичайна.

  Так як натуральна косметика складається з цілющих природних компонентів, це є запорукою молодої і здорової шкіри на десятки років.

В чому відмінність натуральної косметики?

 • Колір продукції.

  Органічна косметика не включає в своєму складі величезні дози фарбників, тому колір продуктів має прозорий або світлий колір, в залежності від масел і екстрактів, які входять до складу.

 • Запах.

  Через те, що натуральна косметика не містить штучних ароматизаторів, запах буде менш насиченим і нудотним.

 • Осад.

  Для натуральної косметики є нормальною наявність осаду, так як в ній немає різного виду розчинників і згущувачів.

 • Відсутність великої кількості піни.

  В основному це стосується шампунів та гелів. Заміть дешевих добавок в натуральній косметиці тільки безпечні компоненти, які не так сильно піняться.

 • Ціна.

  Якісна косметика не може коштувати дешево, тим паче, натуральна. Наша косметика це ефективний і безпечний догляд на кожен день.

альтернативный текст

Детальна інформація про косметику на офіційному сайті http://whitemandarins.com/

НАШІ ФОТОАЛЬБОМИ