Режим роботи

Понеділок - П'ятниця з 7:00 до 22:30

Субота - Неділя з 9:00 до 21:00

розклад занять
096 966 00 99 (відділ продаж)
067 473 84 77 (рецепція)

Києво-Святошинський район

с. Крюківщина, вул. Жулянська 1а

подивитися на карті

Якщо Ваша ціль гармонічно побудоване тіло, сила духу і прекрасний настрій, Ви цінуєте професіоналізм і приємну компанію – ласкаво просимо в фітнес клуб активного відпочинку «EURO GYM»!

«EURO GYM» — кращий фітнес клуб активного відпочинку!

По-перше: «EURO GYM» – це спортивно-оздоровчий комплекс на площі 1300 кв.м., в якому культивуються всі види сучасного фітнесу для дорослих і дітей;

По-друге: фітнес-клуб розміщений за рискою міста. Натуральне природнє середовище довкола комплексу ідеально підходить для проведення фітнес занять на відкритому повітрі. Для команди «EURO GYM» головне щоб наші клієнти могли отримати як спортивний результат, так і комфортабельний відпочинок.

Наша ціль – щоб кожний клієнт отримував від відвідування фітнес-клубу «EURO GYM» тільки задоволення!

10 причин стати клієнтом фітнес-клубу «EURO GYM»

01

Професійна команда

В тренерський склад фітнес-клубу «EURO GYM» входять виключно дипломовані спеціалісти, багато з яких є учасниками національних і міжнародних фітнес-конвенцій.

02

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Перед початком тренувань ми пропонуємо всім відвідувачам фітнес-клубу «EURO GYM» фітнес-діагностику, за результатами якої наші експерти розроблять і запропонують Вам оптимальний комплекс вправ з урахуванням необхідних навантажень та складуть індивідуальну програму харчування в чіткій відповідності до Вашого стилю життя.

03

Екотренування

«EURO GYM» пропонує для своїх клієнтів унікальну можливість для занять фітнесом на свіжому повітрі. Ставши членом фітнес-клубу «EURO GYM» Ви отримаєте можливість пограти в теніс чи футбол на ігровому полі. Також Вам будуть запропоновані заняття йогою на відкритому повітрі.

04

Різноманітність групових програм

Ваша клубна карта надає право відвідувати групові програми згідно з розкладом у відповідності до обраного  клубного членства – починаючи з танців, програми «розумне тіло» (йога, пілатес) і закінчуючи силовими заняттями, до яких відносяться аеробіка, степ-аеробіка, бойові мистецтва, сайкл, трекінг та інтервальні тренування. У нас Ви отримуєте можливість займатися спортом всією сім’єю. Також в розкладі є спеціальні заняття для майбутніх мам.

05

Екобасейн

В нашому басейні проводяться різноманітні види тренувань, в тому числі аква-аеробіка, силові та інтервальні тренування. Працює дитячий басейн, є програми для майбутніх мам. Після відвідування аква-зони Ви завжди зможете отримати задоволення від відпочинку в традиційній фінській сауні чи хамамі.

06

Дитячий клуб

Дитячий клуб «EURO GYM» – це цілий комплекс різноманітних творчих та спортивних занять, які проходять в цікавій для дитини формі. Під керівництвом досвідчених інструкторів такі заняття зміцнюють імунну систему дитини, допомагають швидкому розвитку її фізичних та  інтелектуальних здібностей, покращують координацію рухів, зміцнюють серцево-судинну систему.

07

Комфорт та безпека

Все устаткування, яким обладнаний  фітнес-клуб створене світовими лідерами і має всі необхідні сертифікати відповідності європейським стандартам якості та безпеки. Аква-зона оснащена багатоступінчатою системою очистки, а також системами контролю якості та температури води, що робить заняття плаванням безпечними та приємними як для дорослих, так і для дітей.

08

Атмосфера

Ми відтворили атмосферу, яка не тільки допомагає зміцненню фізичного стану, але й знімає стрес, допомагає розслабитися, отримати позитивний настрій. Ввічливість і увага – основа етикету нашого спілкування з членами клубу. Кожна хвилина, проведена  разом з нами – це наше визнання і ми його високо цінуємо!

09

Великий вибір варіантів членства і форми оплати

Наші спеціалісти по роботі з клієнтами підберуть для Вас найбільш зручний варіант клубного членства, враховуючи всі Ваші уподобання і побажання, а також сформують для Вас комфортну ціну.

10

Зручність та різноманітність послуг

Ми дуже цінуємо Ваше бажання займатися спортом максимально ефективно і не обмежуємо Вас в виборі програм. Ми розділяємо Ваше бажання гарно виглядати, тому для Вас кожного дня працюють наші фітнес-експерти. Ми поважаємо Ваш час, тому після тренувань Ви завжди зможете скористатися послугами нашого СПА комплексу для відпочинку та релаксації, поснідати, пообідати чи повечеряти в  затишному фітнес-кафе, меню якого складають завжди свіжі страви та напої. Ми піклуємося про Ваш комфорт, тому на території фітнес-клубу «EURO GYM» створено зручну парковку.